Premium markalarımız

Yüksek kaliteyi temsil eden Kolbenschmidt markasının güvencesiyle gerek motor içinde gerekse motor çevresinde kullanılan parçaların pazar ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılacak anlayışla temini gerçekleşir. Rektifiye ustalarına 2000’in üzerinde farklı motora ait parça seçeneği sunulmaktadır. Tüm ürünler mavi renkli KS Kolbenschmidt kutusu içinde çevreye duyarlılık ve ekonomik verimlilik gibi kalite yükümlülüklerine uygun biçimde paketlenmektedir.


TRW Engine Components, 90 yıldan daha uzun bir zamandır uluslararası otomotiv endüstrisi için supap ve supap parçaları üretmektedir. Motor yenileme pazarına TRW Engine Components Group adına supap satışını ve dağıtımını 1 Ekim 2005 tarihinden başlayarak MS Motorservice International GmbH üstlenmiştir.

MS Motorservice ile TRW Engine Components Group arasındaki ortak çalışma mevcut pazar payını artırmayı, modern üretimi geliştirmeyi ve müşteriye sunulan desteğin artırılmasını hedefler. Yüksek kaliteli ürünler, takliti engelleyici kutu üzerine baskılı hologram, binek-ticari araçlar için geniş kapsamlı ürünler ve son olarak ancak en önemlisi TRW Engine Components supaplarının seçkin hizmet anlayışı MS Motorservice müşterileri için de geçerli olacaktır.